مقالات علمی

Image

ارتباط اساسی بین نوشیدن آب و از دست دادن وزن

12/23/2019 3:53:28 PM

آب یکی از مهم ترین منابع اساسی حیات است که زندگی موجودات زنده بدون آن نا ممکن می باشد. در حدود ۷۱% از سطح کره زمین را آب پوشانده است و تقریبا بین ۵۰ تا ۶۵% از بدن انسان نیز از آب تشکیل شده است. همچنین سلول های بدن ما برای کارکرد موثر به آب نیاز دارند. وقتی بدن ما آب از دست می دهد (Dehydration)، کارآیی موثر خود را از دست می دهد، سوخت وساز (متابولیسم) بدن ما کند می شود و به همین صورت کارکرد مغز نیز کاهش می یابد. آب باعث افزایش سوخت و ساز بدن و بهبود تمرکز می شود.

ادامه...

Image

جلوگیری از پیرشدن پوست و روشهای جوان سازی پوست

12/23/2019 3:47:46 PM

امروزه افراد در سنین مختلف توجه بیشتری به ظاهر پوست خود می نمایند و تمایل به استفاده از روش های جوان سازی پوست در بین مردم در حال افزایش است. ولی با توجه به تنوع این روش ها بسیاری از مردم دچار تردید در تصمیم گیری برای انتخاب بین روش های موجود می گردند. داشتن اطلاعات پایه در مورد این روش ها می تواند به افراد برای تصمیم گیری کمک نماید. به همین دلیل در چند مقاله پیاپی، جوان سازی پوست و روش های رایج آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد .

ادامه...

Image

روشهای جوان سازی پوست کدامند ؟

12/18/2019 5:26:03 PM

امروزه افراد در سنین مختلف اهمیت بیشتری به ظاهر پوست خود می دهند که این امر باعث افزایش تمایل به استفاده از روش های جوان سازی پوست در بین مردم گردیده است، ولی تنوع این روش ها باعث گردیده که بسیاری از مردم دچار تردید در تصمیم گیری برای انتخاب بین روش های موجود گردند . به همین دلیل بر آن شدیم که جوان سازی پوست و روش های رایج آن را مورد بررسی قرار دهیم.

ادامه...

Image

انواع لیزرهای پوست کدامند ؟

12/18/2019 5:23:21 PM

در ادامه بحث روشهای جوان سازی پوست، به بحث در مورد انواع لیزرهای پوست می پردازیم.

ادامه...

Image

پوست و زیبایی: اثرات خواب بر سلامت پوست

1 12/18/2019 5:20:06 PM

در سال ۲۰۱۹ برآورد می شود که صنایع مرتبط با مراقبت از پوست رقمی بالغ بر ۱۳۰ میلیارد دلار فروش داشته باشند. این مبلغ نشانگر اهمیتی است که مردم سراسر جهان به سلامت، شادابی و زیبایی پوست خود می دهند. اما در کنار تمامی هزینه و زمانی که افراد برای مراقبت از پوست خود صرف می کنند، گاهی رموز ساده ای وجود دارند که می توانند تاثیرات شگرفی بر سلامت و شادابی پوست به خصوص پوست صورت افراد داشته باشند. یکی از این رموز ساده و عملی، اثرات خواب بر سلامت و ظاهر پوست انسان است که در این مقاله به آن می پردازیم.

ادامه...

Image

روشهای موثر در ترميم و جوانسازی موهای آسيب ديده و خشک

12/18/2019 5:16:09 PM

اگر با مشكل موهای خشک و شكننده، موخوره، موهای كدر و وز كرده و در مجموع موهای غير قابل كنترل مواجه هستيد، با استفاده از روش های موثر در ترميم و شاداب سازی مو، می توانيد از داشتن موهایی سالم و براق لذت ببريد.

ادامه...

Image

لیفتینگ صورت و بینی

1 1/9/2018 7:12:14 AM

هم اکنون تقریبا در همه جا به خصوص اروپا و آمریکا لیفت با نخ های PDO متداول شده است. استفاده از نخ های قابل جذب PDO یکی از روش مطرح شده برای لیفت صورت و بدن می باشد .

ادامه...